Picony kanálů se nezobrazují

Citovat

Máš pravdu, ulehčil jsem si "práci" , ale spíš čas.

Skin používám tento - skin-hdsuisse.fhd_4.7 a

skin-metrixstylehd_12.0-r8

Potřebij stáhnout tvůj odkaz na lcd4linux ?

Citovat

Kdyz hledam nejaky balicek tak prvni kde se podivam je vlastni feed v tomto pripadku image merlinu, a az potom stahuju balicky od "nekud"!

root@dm520:~# opkg list | grep lcd4
enigma2-plugin-extensions-lcd4linux - 5.0-r7 - Web/DPF/Samsung LCD Ansteuerung

Vrchní velitel pro boj ve vysoké trávě
Citovat

Stáhnul jsem z feedu co nabízí Merlin lcd4lunux a po instalaci zelená smrt.

ješte , že jsem si udělal zálohu.

Je to mimo mísu, ale že vím,  že se v tom orientuješ v Oe2,5 s mi nedaří rozchodit archivb CZSK

To víš, mi co máme rok výroby 1952 už trochu nestíháme.

Jinaj dík za trpělivist.

Honza

Citovat

A udelal si restart alespon E2? To je povinnost! Kdyz dojde k zelene obrazovce vytvori se i crash log bez toho se nikdy nedovis co bylo spatne. A nelze to opravit. Zaloha je fajn ale tu neni nutna, v drtive vetsine pripadku staci odmazat adresar ze samotnym plaginem a jedes dal.

Archiv CZ/SK nepouzivam tak tu neporadim, koukni na ab tam je toho dost popsano.

Vrchní velitel pro boj ve vysoké trávě
Citovat

DM920 po instalaci lcd4linux stale padala do zelené smrti. Ani po vypnutí DM ani nenabootovala a stále padala do zelené smrti.

Nahrané soubory:
Citovat

i kdyz pada enigma porad v drtive vetsine pripadku jede FTP a pres ftp opravdu staci smazat adresar s plaginem, ver mi je to mnohokrat vyzkousene.

Traceback (most recent call last):
File "/usr/lib/enigma2/python/mytest.py", line 849, in
runScreenTest()
File "/usr/lib/enigma2/python/mytest.py", line 633, in runScreenTest
session = Session(desktop = getDesktop(0), summary_desktop = getDesktop(1), navigation = nav)
File "/usr/lib/enigma2/python/mytest.py", line 320, in __init__
p(reason=0, session=self)
File "/usr/lib/enigma2/python/Plugins/Extensions/LCD4linux/plugin.py", line 14983, in autostart
InitWebIF()
File "/usr/lib/enigma2/python/Plugins/Extensions/LCD4linux/plugin.py", line 4494, in InitWebIF
from Plugins.Extensions.WebInterface.WebChilds.Toplevel import addExternalChild
File "/usr/lib/enigma2/python/Plugins/Extensions/WebInterface/WebChilds/Toplevel.py", line 16, in
from Plugins.Extensions.WebInterface.WebSocket.DreamboxWebSocketServer import webSocketServer
File "/usr/lib/enigma2/python/Plugins/Extensions/WebInterface/WebSocket/DreamboxWebSocketServer.py", line 1, in
from DreamboxServerProtocol import DreamboxServerProtocol
File "/usr/lib/enigma2/python/Plugins/Extensions/WebInterface/WebSocket/DreamboxServerProtocol.py", line 3, in
from Plugins.Extensions.WebInterface.auth import check_passwd
File "/usr/lib/enigma2/python/Plugins/Extensions/WebInterface/auth.py", line 2, in
from crypt import crypt
ImportError: /lib/libc.so.6: version `GLIBC_2.25' not found (required by /lib/libcrypt.so.1)

Tak to je docela sranda, ve slepe vire ze to maji odzkousene na Merlinu Te nabadam aby si si plagin stahnul s feedu a pritom nemaji dodrzene zavislosti. Chce to overit jestli je pritomna knihopvna glibc a v jake je verzi  popripade bude nutne "jen" pridat symlink. 🙁

Vrchní velitel pro boj ve vysoké trávě
Citovat

Ahoj, mám obdobný problém.

nainstaloval jsem si picony pomocí Vašeho pluginu. Cestu jsem udal na media/hdd/picon.  Picony se mi u stanic nezobrazovaly. Musel jsem podle referencí každého přijímaného kanálu změnit přes ftp název u každého souboru picon *.png

z  např.

1_0_1_3F3_AF1_BB_E080000_0_0_0

na

1_0_1_3F3_AF1_BB_E070000_0_0_0

Potom se mi tyto normálně zobrazily.

Nevíte, kde dělám chybu nebo jak bych mohl stahovat přímo picony ….E070000..? Týká se to dalších aktualizací.

Budu vděčný za každou radu. (používám skin HDGlass 17 (1920x1080), OPEN ATV 6.4 (10.1.2022).

Citovat

Zdravím, ono číslo v tomto případku E07 = 359.1E což je 0,9W a když se podíváš tak taková pozice nebo tu není. Na výběr máš dvě varianty pro Thor a to E08 = 0.8W = 359.2E a nebo E06 = 1.0W = 359.0E.  A teď jak to upravit, na vině je soubor satellites.xml. Když si dal proladit pozice měl si špatný satellites.xml a díky tomu se ti Thor naladil s E09 což používají Němci jako výchozí ve svých images, ale v cz/sk se totiž nepoužívá. Buď to necháš tak a vždy budeš muset všechny picony přejmenovat a nebo změnit settings, Třeba za http://www.vhannibal.net jak všude doporučuji.

 

Vrchní velitel pro boj ve vysoké trávě
Citovat

Ahoj,

děkuji za informaci. Ještě jsem se chtěl zeptat pro úpravu settings. Stačí nakopírovat soubory z archívu vhannibal do adresáře etc/enigma2 a přepsat stávající nebo musím ještě něco provést?

Díky.

Citovat

Obe varianty muzes vyzkouset, a uvidis. Nezapominej ze Vhannibal je Ital a tak budes mit bez uprav mezi prvnimi =  Top Italia, Alta Definizione, TivùSat, Sky Italia... a az nekde hodne dole najdes i CZ/SK. Ale koneckoncu upravit to jde i pres dalkovy ovladac.

Vrchní velitel pro boj ve vysoké trávě