Picony kanálů se nezobrazují

Page 1 of 3Next
Citovat

Dobrý den,h prosím o radu, picony se mi nezobrazují u programů kromě pozice 19,2E na DM920 IMG Merlin OE2,5 na ždném skinu

skin-hdsuisse.fhd_4.7,

skin-metrixstylehd_12.0-r8

skin-fullhdglass17_1.86

Mám podezření, že to merlin experimental OE2,5  neumožňuje.

Díky za odpověď

Citovat

Upřesnění -nezobrazijí se pikony na 23,5E, 0,8E a pozemní TV.

Citovat

Ahoj, Merlin za to urcite nemuze. Moje maminka ma  na Dm Merlin a picony se zobrazuji jedna basen.

Napis sem nekolik refencnich cisel picon ktere se na 100% nezobrazuji, to jak s 23E tak 0.8W a pokusime se prijit na to kde je zakopany pes, OKi?

Vrchní velitel pro boj ve vysoké trávě
Citovat

Tak jsem přiložil 2 png , snad je to ono z dreasáře usr/share/enigma2/picon

Nahrané soubory:
  • 1_0_1_36FE_C8C_3_EB0000_0_0_0.png
  • 1_0_1_201_1B_2C0_E080000_0_0_0.png
Chocholoušek has reacted to this post.
Chocholoušek
Citovat

Spatne, chtel jsem refence ktere hleda enigma a ty najdes v menu / info o sluzbe. Kdyz mi sem budes davat picony nikdy se nedoberem pravdy.

Vrchní velitel pro boj ve vysoké trávě
Citovat

Posílám foto

Nahrané soubory:
  • 2021-12-08_16.42.21.jpg
  • 2021-12-08_16.39.37.jpg
Citovat

Zdravim,

Hledane reference jsou ty spravne, ktere jsou obsazeny i v piconach, nevim jaky pouzivas skin tak obecne. Musis ulozit piconny tam kde je hleda skin, to kde lze nekdy nalest v nastaveni skinu. Nekdy toto ovlada i image (merlin nikoliv). Jinymi slovy tam kde mas aktualne rozbalene picony je skin zrejme nehleda, proto se ti nezobrazuji.

Vrchní velitel pro boj ve vysoké trávě
Citovat

Vyřešeno, stáhnul jsem Merlin OE2.5 backup img z netu, upravil svoje nastavení a vše je OK.

Citovat

Jen v OLED display se nezobrazují. Budu ještě laborovat.

Citovat

Jinymi slovy to nekdo v backup image nastavil za Tebe, ale takto si se nic nenaucil ;(. Display se bud nastavuje pomoci skinu ale ne vsechny to dokazou nebo je treba vyuzit dalsi plagin, treba lcd4linux to je muj tip.

Vrchní velitel pro boj ve vysoké trávě
Page 1 of 3Next