PiconCam pro HDGLASS17

Citovat

Doplnil jsem popis chybějící picony providera přesně dle popisu v informacích o aktivním kanálu: "DB, MUX 24".

Picona providera se stále nezobrazovala. Zkusil jsem tedy odstranit čárku za DB a picona providera se již začala zobrazovat.

Pro dm920 je tedy správný popis picony pro providera DVB-T2 multiplex 24: "DB MUX 24".

Třeba můj drobný návod někomu ušetří trochu toho času.

 

Citovat
Citát ze zdroje Chocholoušek dne 1. prosince 2022, 8:35

Tak to Ti nepomuzu, bo me to funguje. 😛

 

p.s. uznavam ze my tu mam mpx 24 rozdelen na dva tak muze byt identifikace jinak.

Ahoj Chocho, jak jsi provedl screenshot obrazovky včetně OSD menu? Děkuji za odpověď.

Citovat

Předešlý příspěvek jsem psal já bez přihlášení.

Prohlížeč Chrome pořizuje snímky obrazovky s OSD menu přes webové rozhraní s chybami. Prohlížeč Edge pořizuje snímky OK.

Nejdou pořídit snímky obrazovky DVB-T2 s HEVC (H.265). Máš nějaký návod jak tyto snímky pořídit? Děkuji za odpověď.

Nahrané soubory:
  • tmp_1671702492980.png
  • screenshot.jpg
Citovat

DM 920? Jaké image? Matně si vzpomínám ze to dělá s OATV, nemáš jej náhodou že ne? S DreamOS mít tyto problémy nebudeš.

Nahrané soubory:
  • Snap38.png
Vrchní velitel pro boj ve vysoké trávě
Citovat

Ano dm920, image poslední official unstable+GP4. Ono mi to zase až tak nevadí, nicméně kdybych chtěl přidat screenshot do nějakého fóra, tak musím fotit smartphonem :-).

Citovat

Hmm, pak si to musím pamatovat spatně, co se stane když změníš skin?

Vrchní velitel pro boj ve vysoké trávě
Citovat

Vyzkouším.

Citovat

Ve výchozím skinu GP4 lze zachytit snímek pouze OSD u DVB-T2 s HEVC (H.256).

Samotný obraz kanálu nebo obraz+OSD nelze zachytit snímek v žádném prohlížeči:

Nahrané soubory:
  • tmp_1671892785321.png