PiconCam pro HDGLASS17

Page 1 of 2Next
Citovat

Ahoj. Mám na Tebe/vás velkou prosbu. Jelikož již nejdou stáhnout picony pro Cam z HDGLASS17, tak jsem použil a nahrál ty Tvoje. V bočním panelu pracují na výtečnou piconProv i piconSat. PiconCam se vůbec nezobrazují a nedaří se mi je rozchodit. Nevíš, prosím Tě/vás, kde by mohl být problém? Děkuji za Tvoji, případně vaše odpovědi. Kouďas.

Citovat

Ahoj, (ty).

Přiznávám že si to moc nepopsal ale napadá mne jen možnost že pinony cam nedáváš tam, do adresáře kam patri.

Vrchní velitel pro boj ve vysoké trávě
Citovat

To vy jsem psal schválně, pro ostatní diskutující :-). Picony pro satelity jsem zkopíroval do složky PiconSat - OK. Picony pro providery jsem zkopíroval do složky PiconProv - OK. Picony pro kódování jsem zkopíroval do PiconCam - a nic. Vše v HDGLASS17. Včera se ještě všechny picony zobrazovaly OK.

Citovat

Přihlásil bych se, ale nejde :-(, Vložil bych obrázek, ale nejde :-(.

Citovat

Tak jsem na to přišel. U picon pro piconCam je nutné za název picony dopsat "-fs8".

Například název picony "CAM.png" po dopsání vypadá takto: "CAM-fs8.png"

Citovat

Ještě řeším jednu záležitost. Jedná se o přijímač dm920, skin HDGLASS17.

Co musím udělat nebo jak upravit picony, aby se mi objevovaly picony pro piconProv u DVB-T2, Multiplex 24 CZ, vysílač Jablonec nad Nisou - Černá Studnice 10 kW, kanál 43, polarizace H?

Nezobrazují se picony providera pro tyto programy: Nova, Nova Fun, Nova Action, Nova Gold, Nova Lady, Relax, Rebel, JOJ Family, CZ Mystery, Paramount Network, Sport 5, ABC TV, Šláger Original, Šláger Muzika, Óčko Black, rtm+ Liberecko, TV přes anténu.

Děkuji za radu!

Citovat

Tak to Ti nepomuzu, bo me to funguje. 😛

 

p.s. uznavam ze my tu mam mpx 24 rozdelen na dva tak muze byt identifikace jinak.

Nahrané soubory:
  • 1_0_1F_20D_413_20CB_EEEE0000_0_0_0.jpg
Vrchní velitel pro boj ve vysoké trávě
Citovat

OK. Poprosil bych Tě tedy o radu, jak se picony pro piconProv nastavují, aby se ukazovaly právě u toho správného providera?

Jak funguje identifikace? Děkuji Ti za odpověď.

Citovat

Das si info o kanalu a najdes operatora ci jak to tam je, vse velkymi pismeny vse vcetne mezer zachovat.

Nahrané soubory:
  • Snap28.png
Vrchní velitel pro boj ve vysoké trávě
Citovat

Moc Ti děkuji, až bude čas vyzkouším a dám zde vědět.

Page 1 of 2Next