Plugin na HDGLASS 17

Ahoj,

naistaloval jsem plugin na HDGLASS 17. Cesta je nastavena /media/usb/picon.

Stahování proběhne bez problému, ale picony se nezobrazují.

S pozdravem, Roman

Zdravím, základní chybou je předpokládat že kdyz si FHDG nasměroval na USB že výchozí adresář kde FHDG hledá picony je /usb/picon.
Default adresářem pro FHDG je však /usr/share/hdg17_files a tam hledá picony, pokud si jej změnil na usb bude to tedy /media/usb/hdg17_files pro plagin chocholousek picons však musíš nastavit i který vnitřní adresář s hdg17_files je používán nejspíš tedy picon a výsledek bude /media/usb/hdg17_files/picon. Pozor FHDG muže použít i jiné velikosti picon pak je adresář jiný, picon_220x132 či picon_400x240. Pokud používáš více než jednu velikost picon v FHDG můžeš nastavit v plaginu vice než jeden profil.
FHDG má vlastní picon manager, tam lze nastavit pozice které chceš ale výběr pozadí je menší, pokud to nevadí lze použít zdroj picon je stejný. Výhodou jest že FHDG stáhne picony vždy tam kde je bude hledat také je zobrazí.

Vrchní velitel pro boj ve vysoké trávě

Dekuji za odpoved. Nic jsem neupravoval, je to originalni instalace HDGLASS 17.

V menu je bod Cesty a tam stoji picony /media/usb a tam ty picony take jsou.

Kdyz pridavam picony manualne, tak je kopiruji do /media/usb/picon.

Jak muzes delat pluginy, kdyz ani nevis strukturu HDGLASS.

Napsals tam nejaky blbosti a ani neodpovis ?!

Skoda,ze uz neni moznost se zeptat Shamana !!!

Chocholoušek has reacted to this post.
Chocholoušek

A to se mám s Tebou hádat že je to tak jak jsem napal? Ani náhodou, klidně si mysli že máš pravdu.

 

p.s. Shamann? Nejsem překvapen, že se stáhnul do ústraní. Vytvářet něco zač ti nikdo ani nepoděkuje, a maximálně někdo akorát nadává.  Není vůbec jednoduché odpovídat neustále na to samé. Chce to obrovskou trpělivost i ta prostě jednou dojde. Bud rád že pořád ještě občas alespoň vydá nějakou tu aktualizaci.

Vrchní velitel pro boj ve vysoké trávě